Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel

  • Wi-Fi
  • Døgnåpen resepsjon
  • Utendørs svømmebasseng
  • Tilgang til stranden
  • Treningssenter

Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel Dubai er et komfortabelt sted for et bra opphold i Sheikh Zayed Road-distriktet i en rimelig avstand fra Emirates golfklubb. Med en komfortabel beliggenhet 650 meter unna Jumeirah Lake Towers tunnelbanestasjonen, har hotellet en jacuzzi og en sauna sammen med en utsikt over innsjøen.

Rommene er utstyrt med et personlig sikringsskap, et sitteområde og lydisolerte vinduer, samt et bidet, et spabadekar og et separat toalett på hvert baderom. Kjøkkenutstyr og glas er inkludert i rommene på stedet.

Gjestene kan delta i forskjellige arrangementer på hotellet, blant annet bueskytning og minigolf eller leie bil for å utforske Dubai. Under oppholdet kan gjestene trene på et treningssenter.

Gjestene inviteres til hotellets JW Kitchen restaurant for å nyte kulinariske herligheter.

Hotellet ligger 2 km fra Det amerikanske universitetet i Dubai mens Atelier M ligger 450 meter unna. Det nærmeste bussholdeplassen er Big Boat tour start, bare 400 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel Dubai
Seaview & Marina View Studio
pris kun for mobil

Seaview & Marina View Studio

8.4
Veldig bra 44 anmeldelser
48 m fra overnattingsstedet
USD 286 USD 257
per natt
The Address Dubai Marina - Lux Living
pris kun for mobil

The Address Dubai Marina - Lux Living

63 m fra overnattingsstedet
Address Marina Suites
pris kun for mobil

Address Marina Suites

81 m fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Treningssenter
    • Vindsurfing
    • Dykking
    • Snorkling
    • Kanopadling
    • Skiskole
    • Vandring
    • Hesteridning
    • Sykling
    • Tennisbane
    • Golfbane
    • Bueskyting
    • Yoga klasse
    • Sports trener
    • Aerobic
    • Fisketur

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Bankboks
    • Døgnåpen resepsjon
    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • 24-timers sikkerhet
    • Ski lagring
    • Valutaveksling
    • Barberbutikk
    • Rengjøring
    • Bilutleie
    • Vaskeri
    • Tørrrengjøring
    • Turer/ Billettservice
    • Dagligvarebutikk
    • Butikker/ Kommersielle tjenester
    • Happy hour

    Spisemuligheter

    • Restaurant
    • Snackbar
    • Bar/Salongområde
    • Utendørs spiseplass
    • Picknickområde/ Bordene
    • Middag
    • Matpakker

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Forretningsfasiliteter

    • Forretningssenter
    • Faks/Kopimaskin

    For barn

    • Barnevakt/ Barnevakt
    • Barnbuffet
    • Barnebasseng
    • Vannsklier
    • Lekeplass for barn
    • Barneklubb

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng
    • Tilgang til stranden
    • Paraplyer
    • Solsenger
    • Vannpark
    • Karaoke
    • Live underholdning
    • Nattklubb
    • Spa og velværesenter
    • Badstue
    • Damprom
    • Jacuzzi
    • Skjønnhetsbehandling
    • Massasje

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Lydisolerte rom
    • Sitteområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Heis
    • Minibank
    • Kaffebutikk
    • Peis
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Ved stranden
    • Brannslukkere
    • Nøkkelkorttilgang
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 19:00
    Utsjekking: fra 11:00 til 12:00
    LisensnummerDUB-DUB-ZWKSS
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Tilbyr Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel rengjøringstjenester?
      Ja, renseri og renhold er omtalt for gjestenes bekvemmelighet på Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel.
    • 🎾
      Tilbyr det Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel treningsfasiliteter?
      Ja, gjestene kan nyte bueskytning og minigolf under oppholdet på det Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel.
    • ❓
      Har Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel et barnebasseng?
      Barn som bor på Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel kan bruke et basseng.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Highest 1Br In Jw Marriott Marina With Marina Views Aparthotel Dubai

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk